OnePlus Pad Go’nun teknik özellikleri sızdırıldı

6 Ekim’de Hindistan’da tanıtılacak olan OnePlus Pad Go hakkında yeni bilgiler var. Amazon ve Flipkart üzerindeki landing sayfaları tabletin ana özelliklerini yavaş yavaş ortaya koyarken, X.com’da yer alan bir duyum hesabı tabletin daha önce bilinmeyen çipset, pil ve kamera özellikleri hakkında detayları paylaştı. İşte bu bilgilere dair tüm ayrıntılar.

X.com’da OneNormalUsername isimli duyum hesabına göre OnePlus Pad Go’nun OPD2305 ve OPD2304 olmak üzere iki model numarası var. Bu model numaraları tabletin sadece Wi-Fi destekli ve hücresel sürümleriyle ilişkilendiriliyor.

OnePlus Pad Go’nun teknik özellikleri sızdırıldı

Duyumlara göre, 8 GB RAM ve 256 GB UFS 2.2 depolamaya sahip bir model sunulacak. Şirketin ayrıca 128 GB depolama alanına sahip başka bir modelini de duyurabileceği konuşuluyor. Tablet, Helio G99 yonga seti (MT6789 model numarası) ve 8.000mAh pil kapasitesiyle gelecek. İlginç bir şekilde, Hindistan’da aynı dönemde tanıtılması beklenen Galaxy Tab A9 da aynı yonga setini kullanıyor olacak.

OnePlus Pad Go, USB 2.0 standardını destekleyen USB-C aracılığıyla şarj olacak. Ön yüzünde 8 megapiksel bir kamera bulunacakken, arka yüzde de yine 8 megapiksel bir kamera yer alacak.

OnePlus şirketi, OnePlus Pad Go’nun 2.4K çözünürlük ve 7:5 en boy oranına sahip 11.35 inçlik bir LCD panele sahip olacağını zaten doğrulamıştı. Dört adet Dolby Atmos destekli hoparlörle gelecek olan bu cihaz, OxygenOS 13.2 tabanlı Android 13 işletim sistemiyle kutudan çıkacak. Cihazın aynı zamanda ek depolama için bir microSD kart yuvasına sahip olacağı belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx