3. Kez Anne Olan Wilma Elles Kızının Yüzünü İlk Kez Gösterdi: Anneye mi Benziyor, Babaya mı?

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle kendini sevdiren Wilma Elles tam 40 gün önce çünkü çocuğunu kucağına adlı.Avukat Mehmet Şah Çelik ile hayatını birleştiren ünlü oyuncu Tiara Manolya adını verdikleri kızlarının yüzünü ilk kez gösterdi.

Wilma Elles, Türk dizi tarihine damgasını vuran ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’de canlandırdığı ‘Caroline’ karakteriyle şöhreti yakalamıştı.

Şu sıralar yeni projelerle adından söz ettiren ünlü oyuncu 2014 yılında Arif Kerem Göğüş ile evlenmiş ancak bu evliliği 2019 yılında sonlandırmıştı.

Çiftin bu evlilikten dünyaya gelen ikiz çocukları Milat ve Melodi’nin velayeti mahkeme kararıyla anneye bırakılmıştı.

Aradan birkaç yıl geçmişyi iki Elles kalbini Avukat Mehmet Şah Çelik’e kaptırdı. İkili 6 Aralık 2022 tarihinde İzmir’de gerçekleşen bir törenle dünyaevine girdi.

Yurtdışındaki kariyerini artık Türkiye’de devam ettiren Wilma Elles, sosyal medya hesabından yaptığı “Ailemizi inşallah büyüteceğiz” paylaşımıyla üçüncü kez anne olacağını duyurdu.

‘Milat & Melodi’ ye kardeş beklediğimiz için — bu mucizeyi yaşadığımız için çok müteşekkiriz…. Çok seviniyoruz… Melodi & Milat & Mehmet Şah & ben çok heyecanlıyız ?✨?✨?✨?? ?Büyük bir aşkla bekliyoruz seni.’

Hamilelik pozlarını sosyal medya hesabından sıkça paylaşan güzel oyuncu yeni bir paylaşımla kız bebek beklediğini sevenleriyle paylaştı.

‘….ve bir kız bekliyoruzzzz ?????…and It’s a Babygirl ????….es ist ein Mädchen ????Melodi kıyafetlerimi giymeye başladı bile… Bana da mükemmel ve çok tarz giyme fikirleri veriyor… ????Melodiye de çok güçlü bir kiz… Artik kadınlar çok şükür ki herşey yapabilirler…. ??Hep birlikte neler neler yapacağız inşallah…. ???

Melodi & Milat & Sermiran la birlikte bir kız kardeşi bekliyoruz ?? ❤️?❤️?’

Çocukları ve eşiyle paylaştığı aile pozlarına bir yenisini daha ekleyen Elles, 5 Ekim’de Tiara Manolya adını verdikleri kızını kucağına aldı.

Bebeğinin 40’ı çıkınca unutulmaz ve çok anlamlı bir fotoğraf çekimi yaptırarak o anları ölümsüzleştiren ünlü oyuncu kızının yüzünü de ilk kez paylaştı.

İşte Willma Elles’in “Tiara Manolya nin 40. gün çıktı, geleneksel banyo de yaptık ???❤️??✨? Nasıl bir aşk bu… Dünya da bebeklerden daha güzel bir şey yok… ❤️ ” notlu paylaşımları…

?

?

?

3. kez anne olmanın heyecanını yaşayan Alman oyuncunun paylaşıma çok sayıda tebrik mesajı da geldi elbette.

?

?

?

Sizce Tiara Manolya daha çok kimi andırıyor? Annesini mi yoksa babasını mı?

Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx