Tehlikeye aldırmadı, minibüsün üzerinde ‘ev’ taşıdı

İstanbul Sultanbeyli’de geçen gün yaşanan birinci olayda bir şoför saat 14.00 sıralarında kullandığı 34 GG 5631 plakalı Ford marka minibüs üzerinde onlarca konut eşyasını aracının üst kısmında taşıdı. Konut eşyalarını birbirine bağlamakla yetinen minibüs şoförü güvenlik tedbirlerini hiçe sayarak otoyol üzerinde kilometrelerce ilerledi.

Minibüs üzerinde eşyaların düşme ihtimaline aldırış etmeden kilometrelerce yolu tehlikeli bir formda kat eden araç şoförü bir mühlet sonra gözden kayboldu. Minibüs şoförünün tehlikeli seyahati cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

İP YARDIMIYLA BAĞLADI

Öte yandan Sultanbeyli’de yaşanan öteki olayda ise bir kamyon şoförü aracının art ve üst tavan kısmına büyük çapta eşyaları ip yardımıyla bağlayarak tehlikeli formda seyahat yaptı. Taşıdığı eşyaların, ardında seyir halinde olan öteki araçların üstüne düşme ihtimalini umursamayan kamyon şoförü bir müddet sonra gözden kayboldu.

Trafikteki öbür şoförlerin canını hiçe sayan kamyon şoförünün ise tehlikeli seyahati cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*