Taylor Swift, İngiliz oyuncu Joe Alwyn ile gizlice nişanlandı

Ünlü müzikçi Taylor Swift, 2016’dan beri birlikte olduğu Joe Alwyn ile nişanlandı. Çiftin 18 ay sonra da evlenecekleri konuşuluyor.

The Sun’ın haberine nazaran; 2016’dan beri birlikte olan lakin kameralara yalnızca birkaç kez yakalanan Taylor Swift ve Joee Alwyn gizlice nişanlandı. Çiftin bu haberi pek kimseyle paylaşmadıkları bildiriliyor.

The Sun’a konuşan Alwyn’e yakın bir kaynak; “Taylor ve Joe inanılmaz keyifli ve çok lakin çok aşıklar. Aslında birkaç aydır nişanlılar lakin yalnızca çok çok yakın etraflarına anlattılar. Münasebetlerinin mümkün olduğunca kameralardan uzak olmasını istiyorlar” dedi.

Özellikle Swift hayranları, müzikçinin gelinlikli imajını şimdiden merak etse de The Sun’a konuşan kaynak, çiftin düğünlerinden imgeleri basınla paylaşmak istemediğini, sade ve şık bir merasim gerçekleştirmeyi planladıklarını anlatıyor.

GÖZ ÖNÜNDE OLMAYI TERCİH ETMİYORLAR

Son aylarda, çiftin romantik bir tatil için Nashville’den kendileri için manalı ve özel olan St Ives’e gitmesi nişanlanabileceklerine dair söylentileri alevlendirmişti.

Müzik dünyasının parlayan yıldızlarından biri olan Taylor Swift, nispeten sakin bir hayat yaşıyor ve vaktini Londra’daki meskeni ile Nashville’deki konutu ortasında geçiriyor. Grammy ödüllü müzikçi, Londra’dayken sık sık mahallî publara gidiyor.

Swift üzere göz önünde olmayı tercih etmeyen Alwyn ise sevgilisinin kendisi için yazdığı London Uzunluk isimli müzik hakkında konuşurken bunun gurur verici olduğunu belirtiyor. The Guradian’a konuşan Alwyn, hayranların ve magazin basınının ilgisini ise şu sözlerle yorumluyor:

“İnsanların bu kadar ilgi gösterdiğinin ve o dünyanın var olduğunun farkındayım. Bu benim bilhassa umursadığım yahut beslemekle pek ilgilendiğim bir şey değil, sanırım zira ne kadar çok beslenirse, müsaadesiz giriş için o kadar çok kapı açarsınız.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*