“Road House”dan ilk fragman

Road House filmi için ilk fragman UFC 285 gecesinde görücüye çıktı. Başrolünde ünlü aktör Jake Gyllenhaal’ın yer aldığı yapım Prime Video üzerinden izleyicilerle buluşacak. Türkiye’de Bar Fedaisi adıyla vizyona giren Road House ilk defa 1989 yılında izleyicilerle buluştu. Rowdy Herrington’ın yönetmenliğini üstlendiği bu yapımın başrolünde Dirty Dancing ile tanınan Patrick Swayze yer alıyor. Yapım, Swayze tarafından canlandırılan bir bar koruması olan Dalton’ın aksiyon ve aşk dolu hikâyesini takip ediyor.

Şimdi ise Prime Video 1989 tarihli yapımı bir kez daha izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Donnie Darko, Nightcrawler ve Brokeback Mountain ile tanınan Jake Gyllenhaal yapımda Dalton karakterine hayat verecek.

YENİ “ROAD HOUSE” FİLMİ YAKINDA İZLEYİCİLERLE BULUŞUYOR

Kayıp Rıhtım’dan Eda Aydın haberin göre, eski maceranın “eğlenceli bir yeniden canlandırması” olarak tanımlanan yeni Road House, emekli Ultimate Fighting Championship (UFC) dövüşçüsünün Florida Keys’teki bir yol kenarı barında fedai olarak çalışmaya başlamasını konu alıyor.

Gyllenhaal film için Las Vegas’taki UFC 285 etkinliğine katıldı ve burada UFC’nin emektarlarından Jay Hieron’a karşı Octagon’da sahnelenen bir müsabakada yer aldı.

Yeni uyarlama ayrıca eski UFC şampiyonu Conor McGregor’ı ilk filmdeki rolüne geri getiriyor. Yapımda ayrıca Daniela Melchior (Fast X) Ellie rolünde, Joaquim de Almedia (Fast Five) Şerif Black rolünde yer alıyor. Kadrodaki diğer oyuncular arasında ise Billy Magnussen (Into the Woods), Lukas Gage (The White Lotus), Darren Barnett (Never Have I Ever) ve Beau Knapp (Death Wish) bulunuyor.

Road House gösterime girdiğinde gişede mütevazı bir performans sergilemesine rağmen zaman içerisinde kült bir klasik hâline gelmeyi başardı. Film, TV’de yayınlanmaya başladığında ise kablolu kanalların en çok izlenen yapımları arasına girdi.

Yapım taşıdığı klasik bir iyiye karşı kötü ve “küçük adam büyük şirkete karşı” hava nedeniyle izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx