Mahkum 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mahkum yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mahkum yeni bölüm fragmanı izle!

Mahkum dizisi FOX Tv ekranlarında yayınlanmaktadır. Yayınlandığı her yeni bölümde gündeme gelen Mahkum dizisi, oyuncuları ve konusuyla seyircinin dikkatini çekmiştir. FOX Tv’de yayınlanan Mahkum dizisi Perşembe günü seyircisi ile buluşuyor. FOX Tv’nin sevilen dizisi Mahkum yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları gündeme geldi. Mahkum dizisi seyirciler tarafından heyecanla takip ediliyor.Mahkum yeni bölüm fragmanı izleyen seyirciler, yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Mahkum 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı ve Mahkum 23. bölüm fragmanı izleyen seyirciler merakla yeni bölümü bekliyor. Mahkum 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mahkum yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mahkum yeni bölüm fragmanı izle! Mahkum 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar haberimizdedir…

MAHKUM 23. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

FOX Tv’de yayınlanan Mahkum dizisi Perşembe günü seyircisi ile buluşuyor. FOX Tv’nin sevilen dizisi Mahkum yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları gündeme geldi. Mahkum dizisi seyirciler tarafından heyecanla takip ediliyor.Mahkum yeni bölüm fragmanı izleyen seyirciler, yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Mahkum 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı ve Mahkum 23. bölüm fragmanı izleyen seyirciler merakla yeni bölümü bekliyor. Mahkum dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Mahkum dizisi 23. bölüm fragmanı yayınlandı.

MAHKUM DİZİSİ 23. BÖLÜM FRAGMAN LİNKİ!

MAHKUM DİZİSİ KONUSU NE?

Fırat Bulut, İstanbul Adliye’sinde görevli bir cumhuriyet savcısıdır. Başarılı bir savcı olan Fırat, eşi Zeynep ve beş yaşındaki kızı Nazlı’yla mutlu bir hayat yaşar. Ancak bir gün uyandığında son dört ayda olanları hiçbir şekilde hatırlamadan kendisini cezaevinde bulur. En son anısı, kızının doğum gününü kutladığı gecedir. Şok ve dehşet içinde, karısını ve kızını öldürmekle suçlandığını fark eder. İkinci duruşması yaklaşmaktadır ve müebbet cezasına çarptırılmıştır.Karısını ve kızını gerçekten öldürmüş müdür? Cumhuriyet savcısı Fırat Bulut’un hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önce gelen ailelerinden olan Yesari’lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Barış Yesari’nin davasıdır.. Barış Yesari’nin evinde bir genç kız öldürmüştür. Hafızası geçici olarak mı yoksa sonsuza dek mi kaybolmuştur teşhis konulamayan Fırat Bulut, masumiyetini kanıtlamak için hem hatırlamak, hem hayatta kalmak hem de cezaevinden kaçmak zorundadır.

MAHKUM DİZİSİ OYUNCULARI

Fırat Bulut : Onur Tuna

Savaş Yesari : İsmail Hacıoğlu

Barış Yesari : İsmail Hacıoğlu

Cemre Uysal : Seray Kaya

Büge Yesari : Melike İpek Yalova

Sasha : Hayal Köseoğlu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*