Luc Holtz: Türkiye’ye hürmet duyuyoruz!

UEFA Uluslar C Ligi 1. Küme üçüncü maçında yarın A Ulusal Kadro’yu konuk edecek Lüksemburg’da teknik yönetici Luc Holtz, müsabaka öncesi Lüksemburg Stadı’nda basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen basın toplantısına ekibin orta saha oyuncularından Danel Sinani ile katıldı.

Türk Ulusal Ekibi’nin çok güçlü bir takım olduğunu belirten Holtz, “Türkiye son maçlarında çok yeterli oynadı. Çok güçlü bir kadro, çok kaliteli oyunculara sahipler. İki maçta 10 gol attılar, bu da güçlerini gösteriyor. Türkiye’ye hürmet duyuyoruz. Biz de düzgün hazırlandık ve kazanmak istiyoruz. Yarın hoş bir maç olacak.” tabirlerini kullandı.

İki ekibin da 6 puanı olduğunu hatırlatan Holtz, “Maçı favorisi Türkiye görülüyor ancak biz de elimizden geleni yapacağız. Ne olacağını alanda göreceğiz. Liderlik üzere hususları şimdilik düşünmüyoruz. Biz maç maç bakıyoruz.” biçiminde konuştu.

Lüksemburg’un orta saha oyuncularından Sinani de Türkiye’nin gücünü bildiklerini ve ellerinden gelen çabayı alana koyacaklarını söyledi.

Sinani, iki ekibin da 6 puanı bulunduğunun altını çizerek, “İki grup da birinci iki maçını kazandı. Türkiye bu maçlarda 10 gol atarak gücünü gösterdi. Biz de iki maçımızı düzgün çaba ederek kazandık. Yeniden âlâ çaba ederek puan ya da puanlar almak istiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*