Kulüpler, teknik adamlar ve futbolculardan TFF’ye geçmiş olsun ziyareti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) binasına yapılan silahlı atağın yankıları sürerken, Kulüpler Birliği, kimi teknik adamlar ve kimi futbolcular bugün TFF idaresine geçmiş olsun ziyaretinde bulunacak.

Süper Lig kulüplerinden 9 lider, beraberinde futbolcu ve teknik adamlarla birlikte TFF’nin Riva’daki tesislerine giderek, TFF Lideri Mehmet Büyükekşi ve yöneticilere yapılan taarruz nedeniyle hem geçmiş olsun dileklerini iletecekler, hem de futbol ailesinin birlik ve beraberlik içinde olduğunun iletisini verecekler. Toplantıda; Galatasaray Adası’na yapılan hücum ve Ankaragücü – Beşiktaş maçında alana girerek hakemi maksat alan ve kalabalıkta Beşiktaşlı futbolculara tekme atan saldırganın da konusu masaya yatırılacak. Kulüpler Birliği Lideri Ali Koç’un talebi üzerine Riva’daki geçmiş olsun ziyaretinden sonra kulüplerin toplantı yapması da bekleniyor.

Şu ana kadar TFF’ye Ali Koç, Başakşehir Asbaşkanı Mustafa Saral, Galatasaraylı yönetici Erden Timur, İstanbulspor Lideri Ecmel Sarıalioğlu, Ankaragücü teknik yöneticisi Ömer Erdoğan, Kasımpaşa teknik yöneticisi Şenol Can, Antalyaspor teknik sorumlusu Nuri Şahin, İstanbulspor kaptanı İbrahim Yılmaz’ın geldikleri ve tüm heyetin toplanmasıyla toplantının 14.00’te başlayacağı belirtildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*