Jennifer Lopez yaşadığı güç günleri anlattı: ‘Felç olmuştum…’

Ünlü müzikçi Jennifer Lopez, yeni açıklamalarda bulundu. “On the JLo” isimli platformunda yaşadığı panik ataklarla ilgili konuşan müzikçi, “Fiziksel olarak felç olmuştum” sözlerini kullandı.

“GÜNDE 3-5 SAAT UYURDUM”

“Hayatımın kimi periyotlarında bir günde 3-5 saat uyuduğumu hatırlıyorum. Tüm gün sette yahut stüdyoda olurdum, basın cinslerine çıkardım. Haftasonu olduğunda ise klip çekerdim” diyen Lopez, gençlik yıllarında çok yorulduğunu lisana getirdi.

“KENDİMİ YENİLMEZ SANARDIM”

Haber Küresel’in aktardığına göre; hakkında bilinmeyenleri anlatan Jennifer Lopez, “20’li yıllarımın başında kendimi yenilmez sanırdım” diyerek, o periyotta çok çalıştığını ve kendine çok vakit ayırmadığını belirtti.

Şarkıcı, en sonunda vücudunun bu çalışma tertibine dayanamadığını, “Bir gün karavanda oturuyordum. Tüm o çalışma, gerilim ve yetersiz uyku birden üzerime gelmeye başladı” kelamlarıyla söz etti.

“DONMUŞ GİBİYDİM”

Birden hareket edemediğini belirten Lopez, “Donmuş gibiydim!” açıklamasında bulundu.

“YAŞADIĞIM ŞEY PANİK ATAKTI”

Şarkıcı, o anki hislerini anlatırken, “Şimdi anlıyorum da yaşadığım şey, tüm o yorgunluğun sonucu olarak ortaya çıkan panik atak nöbetiydi. Müdafaam beni alıp, doktora götürdü. Oraya vardığımda en azından biraz konuşmaya başlamıştım. Aklımı kaybediyorum sandım” dedi.

Doktorun tavsiyelerine nazaran dinlenmesi, uyuması, kafeini kesmesi ve idman yapması gerektiğini anlayan yıldız, hayatında yeni bir periyoda girdiğini de belirtti.

“KIVRIMLI BEDEN İSTENMİYORDU”

Öte yandan Lopez, daha evvel mesleğinin birinci periyotlarında kıvrımlı bedeni, bilhassa de kalçası nedeniyle alay konusu olduğunu ve bu yüzden şov dünyasından uzaklaşmayı bile düşündüğünü lisana getirmişti.

Selena Quintanilla’yı oynadığı “Selena” isimli sinemayla ünlenen lakin o devir kıvrımları nedeniyle şov dünyasının normlarına uymayan dünyaca ünlü müzikçi, “Ben mesleğime başladığımda ülkü hoşluk anlayışı çok zayıf, sarışın ve uzun uzunluklu olmaktı. Kıvrımlı beden istenmiyordu” tabirlerini kullanmıştı.

“UTANILACAK BİR ŞEY DEĞİLDİ”

Lopez, kendisi yetişme çağındayken etrafında daima kıvrımlı vücuda sahip bayanların bulunduğunu anlatmıştı.

“O yüzden bu benim için utanılacak bir şey değildi” açıklamasını yapan Jennifer Lopez, “İnsanların sizi bir latife olarak gördüğünü düşünmek zordu. Lakin olayları hiç beklemediğim halde etkiledi” demişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*