Işın Karaca: Bendeki dokümanlar adam yakar

Şarkıcı Işın Karaca, piyanist sevgilisi Can Yapıcıoğlu ile Bodrum’da öpüşürken çekilen fotoğraflarına yapılan yorumlara sert çıktı. Elinde birtakım dokümanların bulunduğunu söyleyen Karaca, “Bendeki evraklar adam yakar. Öptüğüm kişi de 3 yıldır birlikte olduğum insan” dedi.

Şarkıcı Işın Karaca evvelki gün Bodrum’da bir plajda piyanist sevgilisi Can Yapıcıoğlu ile öpüşürken obkejtiflere takıldı. Geçen aylarda Gülşen’in giydiği sahne kıyafetlerini eleştiren Karaca’nın bu imgeleri toplumsal medyada gündem oldu.

Karaca, kendisine gelen tenkitlerin akabinde Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

“50 farklı bildiri kalıbı, gönderilen hesap sayısı 1000. Fiyatı 250-500 TL ortası. Sonra milleti gaza getirin yazsınlar! Ne pis oyunlar bunlar. Sizin yaratmaya çalıştığınız algıyı yesinler. Her kim dahilse bu manyaklığa hayatta muvaffakiyetler dilerim! Ruhunuz da kalbiniz de bitmiş. Ben elimde kanıt olmadan konuşmam. Beni bilen bilir! Bu işi yapsın diye tuttuğunuz o fan kulüp bebeleri de konuşmaya çok meraklı. Bilin istedim. Çünkü biz çok gülüyoruz. Yazık nelerle uğraşıyorsunuz.”

“Ve sökülmeye artı dökülmeye devam edenler sürüsü… Şahanesiniz, maaşa bağladığınız isim listeleri ve reklam ismi altında para transfer dekontları ile yollayayım mı? Para ile aldığınız berbat yorumların faturasının SS’leri bile geldi. Vah vah vah! Biraz iş yapın da onunla analım sizi! Siz yarattığınız algı kadarsınız! Biz söylediğimiz müzikler kadar olmaya devam edeceğiz. Benim adımı kullanmazsanız sevinirim. Öptüğüm adam da el alem değil 3 yıldır bir arada olduğum insan. Sahnede değil, bilinmeyen gizli plaj köşelerinde, gözden uzak, fakat kameraların yakaladığı bir açı! Yani özel hayatım! Velhasıl size ne! Beni daha fazla konuşturmayın. Şiddetle tavsiyem olur.”

“Sefam olsun, yaşasın aşk. Gözlerden uzak, sahneme ilişkin olmayan manzaralar. Kına yakın bebekler, bendeki evraklar adam yakar. Çıkın ortadan, yanmayın..”

“BEN DE KIZ ANNESİYİM” DEMİŞTİ

Işın Karaca Gülşen’in sahne kıyafetleriyle ilgili, “Şunu söylemem gerekiyor, ben de kız annesiyim. Ben Türkiye’de sanat yapıyorum. Her şeyin dozajını çok net bilmek gerekiyor hayatta. O da muhakkak bir normun içerisinde bu ülkeye nazaran hareket etmelidir diye düşünüyorum” demişti.

Karaca ayrıyeten, “Yanındaki 3-5 marjinal beşere inanıp da ‘Haydi bu çok hoş oldu, bunu da magazine taşıyalım’ demekle olmuyor kimi şeyler. Bir meslek var önümüzde bakın Gülşen çok özel bir kız, besteler yapan, buna gereksinimi olmayan bir insan. Lakin sorun şu, ben bunu 10 yaşındaki kızıma atıp normalleştirebilir miyim bunu? Yani bu değil normalleştiremezsin bu kadarını, bu kadarı fazla!” sözlerini kullanmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*