Çorlu’da iki küme ortasında silahlı hengame: İkisi polis 10 yaralı

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesindeki Şeyhsinan Mahallesi Çukurçeşme Sokak üzerinde şimdi belirlenemeyen nedenle iki küme ortasında çıkan hengame, Kumyol Caddesindeki belediye binasını gerisine kadar sürdü. Hengamede, iki taraf tabanca, bıçak, sopa ve taşlarla birbirlerine saldırırken, olay yerine çok sayıda polis takımı sevk edildi.

DHA’nın haberine nazaran polis, 2 küme ortasında yaşanan çatışmayı önlemek için havaya ikaz ateşi açtı. Yaşanan arbede sırasında 2 polis memuru beyzbol sopası darbesi ile yaralandı. Arbedeye karışanlar ortasında ise 2’si tabanca, 6’sı bıçak ve sopalarla olmak üzere toplam 10 kişi yaralandı. Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Murat Tabak’ın da geldiği olay yerinde arbede zahmetle önlendi.

Yaralılar, sıhhat takımları tarafından Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak, tedavi altına alındı. Polis, olaya karışan 20 kişiyi gözaltına alırken, şüphelilerin üzerlerinde yapılan aramalarda 7 tabanca, tabancalara ilişkin mermiler, 1 bıçak, 5 beyzbol sopası ele geçirildi. Yaşanan arbede sırasında, bölgedeki kimi işyerlerinin camları kırıldı. Gözaltına alınanlar emniyete götürülürken, olayla ilgili soruşturma sürüyor. (HABER MERKEZİ)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*